Këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj njihet per format e saj perfekte dhe për zërin e saj të ëmbël, transmeton Gazeta Flash24.

Së fundmi ajo shfaqet para pasqyres me forma trupore perfekte që ju lë me gojë hapur.


Projekti i saj i fundit është kënga “Sekreti Im” në bashkëpunim me Pirro Cakon, ajo pritet që së shpejti të publikoj projektet e saj te reja./gazetaflash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu