Skuadra e Chelsit ka dyfishuar epërsinë në duelin ndaj Brighton Albion shkruan Gazeta Flash24

Golin e dytë e ka shënuar braziliani Willian përmes një goditje të fuqishme brenda zonës së 16 metërshit.

Momentalisht rezultati është 2 me 0 në favor të bluve dhe Chelsi mbanë poziten e 6te me 11 pike te grumbulluara./GazetaFlash24.net

Ja goli

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu