Një vrasje ka ndodhur pasmesnate në fshatin Dragobil të Malishevës.

Indeksonline mëson se një 17 vjeçar ka mbetur i vdekur pas lëndimeve të rënda që i mori.

Dëshmitarët kanë treguar se i riu u goditë me mjete të forta nga një grup të rinjsh.

lg.php.gif

Policia e Kosovës ka dal në vendin e ngjarjes dhe është marrë me rastin.

Për të njëjtit Prokuroria e Shtetit ka caktuar masën e arrestit.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu