Kandidatja e vetëm femër për Kryeministre Vjosa Osmani e ka kryer obligimin e saj qytetar duke hedhur votën shkruan GazetaFlash24.

Vjosa ka votuar në vendvotimin në Fakultetin Teknik.

Kandidatja e për kryminister nga radhët e LDK-së ka thënë se kjo është një ditë historike dhe vendimtare për të ardhmen e vendit.

Vjosa ishte e shoqëruar nga burri i saj, çifti u pa shumë i lumtur./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu