Sot mbahen zgjedhjet parlamentare në Kosovë shkruan GazetaFlash24/

Kadri Veseli dhe gruaja e tij janë parë duke votuar rreth ores 9:16.

Kadri Veseli ka thënë se sot është një ditë për perspektivë, dhe për të ardhmen e fëmijëve tanë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu