I pari i shtetit i është drejtuar vendvotimit kështu duke kryer obligimin e tij qytetarë shkruan GazetaFlash24.

Hashim Thaçi ka votuar në qendrën e votimit në Prishtinë.

Presidenti uroj qytetarë dhe i ftoj të gjithë që të dalin në zgjedhej në të mirë të tyre dhe të gjithëve./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu