Sot po mbahen zgjedhjet në shtetin e Kosovës dhe të drejtene e votës po e shkruan GazetaFlash24.

Këtë të drejtë padyshim që e ka shfrytezuar edhe Albin Kurti i cili ka votuar të drejtën qytetare në Fakultetin Juridik.

Sipas liderit të Vetvendosjes se kjo ditë është ditë e madhe dhe se sot të gjithë qytetarët janë të barabartë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu