Sulmuesi kosovar, Milot Rashica po vazhdon të shkëlqej me skuadrën e Werderit.Sapo është rikthyer nga lëndimi, dhe ai sot shënoi golin e parë për Werderin qysh në minutën e 8’të të takimit, shkruan GazetaBlic.

Nga ky gol, skuadra gjermane janë befasuar dhe kanë postuar një fotografi të Rashicës, duke festuar golin e natës së sotme, me mbishkrimin në fotografi: “Na ke munguar!”.

Ja postimi i plotë i skuadrës së Werderit për Rashicën:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu