Minuta më parë doli një video ku Arbenita Ismajli shihet teksa puthet me një mashkull, i cili nuk është Fero.

Mashkulli në fjalë është Kened Tahiri, i cili reagoi përmes një postimi në Instagram.

Ai tha se i është hakuar llogaria e tij në Snapchat, shkruan IndeksOnline.

E Arbenita tha “Të gjitha faqet që po shpërndajnë gjëra të kaluara nga jeta ime private do të përballen me autoritet dhe ligjin e Anglisë: burg ose shume e madhe parash!! Faqet do të mbyllen. Nese mendoni se mund te përballeni me këto gjera Vazhdoni”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu