Sot po mbahen zgjedhjet në vendin tonë ku përveç qytetarëve votojnë edhe krerët shtetëror.Kadri Veseli, sapo ka votuar bashkë me gruan e tij Violetën.

Çifti, kanë votuar në shkollën ‘Faik Konica’ e cila gjendet tek ” Lagja tre sheshirat në Prishtinë.

Violeta, mori vëmendje me dukjen ku sot kishte zgjedhur një veshje elegante me ngjyrë të kaltër.

Kadri Veseli dhe bashkëshortja e tij votuan sot rreth ores 09:00.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu