Tashmë ka ardhur fundi i fushatës politike për zgjedhjet e 6 tetorit, partitë politike po organizojnë tubimet përmbyllëse para heshtjes zgjedhore të 5 Tetorit shkruan Gazeta Flash24.

Është lëvizja Vetvendosje e cila ka zgjedhur një formë të pazakontë të ftesës së qytetarëve në tubimin e tyre final të së premtes mbrëma.

Lexues të Gazetës Flash24 i kanë thënë redaksisë së portalit se persona nga Lëvizja Vetëvendosje kanë shkuar derë më derë duke i ftuar qytetarët të marrin pjesë në tubimin final të datës 4 Tetor.

Madje disa qytetar kanë thënë se kjo është e papranueshme dhe e neveritshme kjo formë e çasjes së partive politike.

Cili është mendimi juaj rreth kësaj çështje?

Shprehuni në komente.

/GazetaFlash24.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu