Ka përfunduar xhiro e pestë e Superligës së Turqisë dhe tashmë është publikuar formacioni i javës.

Në formacionin më të mirë të javës është përfshirë edhe sulmuesi kosovar, Vedat Muriqi, raporton GazetaBlic.

Muriqi po kalon formë të jashtëzakonshme dhe këtë e dëshmoi edhe në ndeshjen e fundit, ku shënoi gol për t’i siguruar ekipit të tij, Fenerbahce tre pikët e radhës.

Më poshtë keni formacionin e plotë:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu