Këngëtarja e njohur Engjellusha Salihu paraqitet mjaftë e bukur dhe me stil, e grimosur nga duart e arta të motres së saj, transmeton Gazeta Flash24.

Ajo ka publikuar disa foto në profilin e sajë në Instagram, ku duket mjaftë seksi.

Engjellusha është vajza e Shyhrete Behlulit, e cila hyri mjaftë vonë në tregun muzikor e përkrahur nga nëna e sajë me muzikë popullore.

Ajo këtë verë e ka pasur mjaftë të ngarkuar me dasma, ku është parë me Shyhreten./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu