Vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Hazirit, Lotina është një emër shumë i komentuar në mediet rozë.Shkak kjo fotografitë e saj në rrjetet sociale ku nuk heziton të ndaj me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet,

shkruan GazetaBlic.
Së fundi, ajo ka pozuar nga shtrati teksa ka vënë në pah linjat e saj trupore dhe ka provokuar ndjekësit me gjoksin jashtë.

Kjo nuk është hera e parë që Lotina sjell imazhe të tilla.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu