Ramush Haradinaj i është drejtuar vendvotimit kështu duke kryer obligimin e tij qytetarë shkruan GazetaFlash24.

Haradinaj ka votuar në qendrën e votimit në Shkollën Faik Konica në Prishtinë.

Ai ka qenë i shoqëruar si gjithmonë nga gruaja e tij Anita Haradinaj.

Nderkaq Haradinaj tha se i lus të gjithë qytetarët e të gjtiha përkatësive të dalin të votojnë.

Pos tjerash ai tha që ata që nuk votojnë të tjerët do të vototojnë për ta, duke aluduar se ata që votojnë do të vendosin për fatin e vet dhe të atyre që nuk votojnë./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu