Bukuroshja nga Shqipëria, Rashel Kolaneci është njëra ndër femrat më të përfolura në shoubizin shqiptar, shkruan Magazina.al.

Madje përveç se është një modele e njohur, ajo shquhet edhe si sportistja më seksi shqiptare e cila u zgjodh edhe kampione e boksit.

Në rrjetet sociale është mjaft aktive e sidomos në llogarinë e saj Instagram, ku publikon imazhe të llojllojshme dhe mjaft të ‘nxehta’.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu