Vetëm dy ditë na ndajnë nga zgjedhjet e 6 tetorit. Kurreshtja se kush do të fitojë, kësaj radhe është mjaft e madhe.

Astrologia e njohur Meri Shehu, apo siç njihet ndryshe Zonja Meri ka dhënë parashikimin e saj se kush do të jetë fitues i zgjedhjeve të 6 tetorit në Kosovë. Sipas saj janë dy kandidatë të fortë për këtë post, Ramush Haradinaj e Albin Kurti.

“Nga pikëpamja astrologjike në datën e zgjedhjeve do të kemi një Hënë të plotë në shenjën e Dashit dhe kjo do të ndikojë në mënyrë të barasvlershme tek dy figura, që janë Ramush Haradinaj dhe Albin Kurti.

Kjo do të thotë se astrologjikisht këta të dy mund të njëjtat shanse dhe të kemi pak a shumë të njëjtat vlera në marrjen e kandidatëve ose të votuesve”, ka thënë Zonja Meri për emisionin Gjesi në T7.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu