Vrasje me armë zjarri në fshatin Xibër në Klos. Vëllai i ka marrë jetën vëllait për motive pronësie, raporton News24.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë. Policia ka shkuar ne vendin e ngjarjes dhe pritet te kete nje deklarate zyrtare ne vijim.

Mesohet se pas nje sherri mes dy vellezerve, jane nxjerre armet dhe fatkeqesisht nje person ka humbur jeten.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu