Një ngjarje tejet e rëndë ka ndodhur sot në Itali.

Një person ka marrë armën dhe ka vrarë 3 persona, një burrë dhe dy djem. Më pas ai shkoi në banesën e tij dhe vret veten.

Kryebashkiaku i Romës, Virginia Raggi shprehu tronditje për të shtënat në qytetin e Ardea dhe ngushëlloi të afërmit e viktimave.

Policia rrethoi shtëpinë ku u fsheh personi i armatosur. Duke folur për gazetarët, Kryetari i Bashkisë së Ardea Mario Savarese tha se personi i armatosur njihej si i paqëndrueshëm dhe kishte kërcënuar të gjuante banorët më parë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu