Një person në Kryeshevc të Pejës ka fotografuar votën e tij.

Ai person këtë fotografi e ka publikuar në rrjetin social Facebook.

Ky person si dhe të gjithë të tjerët që e bëjnë këtë gjë do të ndjeken nga policia./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu