Vjen goli i dytë në takimin Liverpool – Newcatle.

Golin e parë dhe të barazimit për skuadrën e Liverpoolit e ka shënuar Mane në minutën e 27’të të takimit, shkruan GazetaBlic.

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

Golin mund ta shikoni në video:

VIDEO

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu