Një tërmet ka goditur Shqipërinë pak momente më herët shkruan GazetaFlash24.

Ky tërmet ka qenë i shkallës 3.7 rihter, e cili ka frikësuar banorët atje, tërmeti kishte thellësi prej 2km dhe me eiqendër Bilishtin.

Siç merr vesh Gazeta nga përditësimet e fundit të dridhjeve të cilat kanë goditur Shqipërinë, nuk ka pasur dëme materiale.

Disa tërmete më të vogla kanë goditur vendin gjatë ditës së sotme, ndërsa Kosova për fat të mirë mbetet e paprekur nga ky fenomen natyror këto kohë./GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu