Tea dhe Bearti vazhdojnë të jenë dyshja më e komentuar kohëve të fundit, shkak kjo ndarja e tyre.

Deklaratat për njëri-tjetrin nuk kanë të ndalur në rrjetet sociale, por Tea ka befasuar të gjithë edhe me deklaratat ndaj Andit.

Ajo ishte shprehur se Andi ka qenë në lidhje me dikë tjetër gjatë kohës në “Për’puthen”  .

Nuk vonoi as reagimi i Andit, teksa është shprehur se shumë shpejt do të sjell variantin tjetër të historisë me Tean, por për këtë ai kërkoi 30 mijë përcjelles në rrjetin social Facebook./Blic/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu