Portieri i Kosovës, Aro Muric nuk kaloi një prej ditëve më të mira ndaj Anglisë.Sulmuesi i Anglisë dhe ish bashkëlojtari i Aro Muricit, Raheem Sterling beson se Muric po bën gjëra të mëdha, raporton GazetaBlic.Muric ka postuar një fotografi në rrjetin social nga ndeshja Angli – Kosovë, ku shihet ai dhe Sterling.

Lojtari aktual i Manchester Cityt dhe kombëtares së Anglisë, Raheem Sterling po e përkrah jashtëzakonisht shumë portierin e Kosovës, Aro Muric.“Krenar me ty vëlla, po bën gjëra të mëdha”, i ka komentuar Raheem Sterling./GazetaBlic/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu