Stafi i Gazetes Flash24 ka marr nje informat nga nje lexues i yni pasi qe kishe vrejtur nje parregullsi ne qendren e vaksinimit ne Rahovec ku stafi i puntoreve me uniform te kryqit kuq ne ate qender i kane detyruar me vendos maska dhe i kane kercenuar me mos dhenje te vaksines ndersa, po ata persona nuk i kane vendosur maskat.

Te njejtit ju thonin pacientav qe “Na jem Na “ dhmth tek kjo qender vlen rregulla te dyfishta ne pamundsi te fotografimit apo ndonje video mund te verifikohen kamerat e sigurise nga ana e policis te dates 09:09:2021 Ora 15:20

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu