Ende nuk dihet arsyeja se pse ka ndodhur kjo, por pran kolegjit universitar UBT në Prizren flamuri amerikan është hequr nga persona të panjohur.

Kosova.info ka siguruar disa fotografi dhe sipas disa informacioneve, kjo ka ndodhur për shkak të mllefit pas eleminimit te gjeneralit iranian Qassem Solemani.

Ndryshe, një deklaratë kundër Amerikës e kishte dhe edhe një aktiviste, e cila i kishte quajtur kriminelë amerikanët.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu