Bëhet fjalë për violonistin Eroll Dogani, i cili ka ndërruar jetë në moshën 38-vjeçare.

Lajmi për vdekjen e Doganit ka pikëlluar artistët tanë, të cilët kanë shkruar telegrame ngushëllimi për familjen e tij.

Një prej tyre ishte edhe këngëtarja Shyhrete Behluli, e cila postoi një foto të të ndjerit në InstaStory.

“Ngushllime familjes Dogani”, janë fjalët e Shyhretes.Për ndryshe, Eroll Dogani njihet si tekstshkrues dhe instrumentist, ai kishte edhe disa këngë të tij.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu