Ndeshja ndërmjet Totenham dhe Bayern Munchen ka filluar me aksione të shumta nga të dyja skuadrat, shkruan Gazeta Flash24.

Pas shënimit të golit të parë nga Son që kaloi në epersi Totenham, ka shënuar edhe Kimmich  për bayern Munchen.

Goli u shënua në minutën 15-të, gëzimi i golit të Totenham nuk zgjati më shumë se 3 minuta.

Më poshtë mund të shikoni golin përmes Videos:

VIDEO

/GazetaFlash24.net/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu