Real Madrid dhe Liverpool takohen në ndeshjen çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja do të luhet në stadiumin “Alfredo di Stefano”.

Këto janë formacionet zyrtare:

Real Madrid: Courtois; Vázquez, Militão, Nacho, Mendy; Casemiro, Modrić, Kroos; Asensio, Vinícius, Benzema.

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Phillips, Kabak, Robertson; Fabinho, Wijnaldum, Keïta; Salah, Mané, Jota.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu