Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka fejuar djalin e tij.

Lajmin e bëri të ditur vetë ai përmes një postimi në Instagram.

Ai kishte postuar disa fotografi të dy familjeve, të cilët po festonin fejesën e qiftit të ri.

“Sonte, Familja jonë dhe Familja Macula, u takuam për ta festuar fejesën e Drilonit dhe Elenës.

Dashuria e tyre dhe fejesa ishte vendim të cilin ne familjet e përgëzojmë dhe urojmë nga zemra.

Lumturia Juaj, do të jetë edhe lumturi e dy familjeve tona, Lladrovci e Macula, prandaj, Elenë e Drilon, Urime!”, ka shkruar Lladrovci.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu