Ish-konkurrenti i Përputhen nga Gjakova, Atdhe Xheravina, kohë më parë është larguar nga emisioni pas një debati të ashpër me Antonelën.

Ndërsa gjatë ditës së djeshme, ai është rikthyer në program për një takim sqarues me Antonelën, ku kohë më parë ai kishte deklaruar se kishte shkëmbyer puthje me të dhe se ajo po luan me Mevlanin.

Por disa ndjekës të këtij emisioni, kanë xhiruar dyshen gjatë kohës sa ishin në një festë dhe duke kaluar momente së bashku.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu