Një prift katolik, i cili tentonte të vërtetonte se Perëndia do ta shpëtonte pasi iu afrua një luani, është lënduar rëndë.

Prijësi i Kishës Katolike i kishte krahët dhe mollaqet e lënduara, si rezultat i afrimit të luanëve në mënyrë që të zbulonte se Zoti kishte fuqi mbi kafshëve të egra, transmeton lajmi.net.

Autoritetet e Parkut bënë një deklaratë dhe thanë që ata nuk ishin informuar për incidentin që supozohej të kishte ndodhur në të vërtetë.

Ai u shpëtua nga dëmtimi i mëtejshëm ose nga vdekja e mundshme kur një person lëshoi të shtëna për të trembur luanët, sipas GhanaWeb.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu