Mc Kresha dhe Art Abazi kanë paralajmëruar para disa jave se do të publikojnë këngën e re dhe më ajo u publikua sot, transmeton Gazeta Metro.


Kënga është baladë e cila përputhet në mënyrë shumë të mirë me repin e Mc Kreshës.

Teksti i këngës ‘Enigmë’ është shkruar nga Fifi, Arti, Gent Myftaraj dhe Mc Kresha. Kjo këngë sigurisht që do të jetë ndër ato këngë që do të mbesin hite për shumë kohë.

Për më pak se 1 orë kënga ka marë gati 10 mijë klikime./gazetametro.net

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu