Gjatë ditës së djeshme, një përleshje fizike, përfundoi me të shtëna armësh, me ç’rast mbeti i vrarë një person në Gjilan.

Sipas Policisë së Kosovës, viktima Lulzim Spahiu, nga Kamenica, u vra nga një zyrtar policor, me inicialet V.H.

Gjatë ditës së djeshme, një përleshje fizike, përfundoi me të shtëna armësh, me ç’rast mbeti i vrarë një person në Gjilan.

Sipas Policisë së Kosovës, viktima Lulzim Spahiu, nga Kamenica, u vra nga një zyrtar policor, me inicialet V.H.

Burime brenda IndeksOnline, mësojnë se viktima Lulzim Spahiu, ishte gjetur i vrarë brenda kamionit, të cilin ai po e voziste, derisa ai ishte i shoqëruar nga djali i tij.

Poashtu mësohet se i dyshuari për vrasje, zyrtari policor, kishte qenë nën ndikimin e alkoolit.

Derisa nga Policia e Kosovës, kanë njoftuar se zyrtari policor, me inicialet V.H, është suspenduar nga detyra dhe është dërguar në mbajtje për 48 orë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu