Duket se për Loredanën nuk kanë fund skandalet, sepse edhe së fundmi është përfshirë në një tjetër skandal, transmeton Gazeta Metro.

Skandali i fundit i Loredanës ishte me çiftin zvicerat ku u akuzua se voshi një shumë shumë të lartë.

Ndërsa së fundmi një faqe e njohur atje ia ka publikuar asnjë një video në të cilën sipas faqës është ushtruar dhunë dhe ofendim për ndjekësit e reperes.
Pas kësaj Loredana i ka kërkruar faqes që të i fshij videon, ndërsa faqja ia ka kthyer përgjigje që nuk pritej.

Më posht e keni të përkthyer bisedën në mes Loredanës dhe atyre që ia publikuan videon.

Loredana: “Ju keni publikuar videon time private dhe këngën time të re që nuk e ka dëgjuar askush akoma. Unë dua që ju ta fshini këtë video, pasi kjo gjë dëmton imazhin tim. Kënga do të publikohet së shpejti prandaj ju lutem fshijeni menjëherë”.

Faqja: “Na vjen keq por kjo gjë duhet të ketë pasoja! Ajo që bëni ju në video është vërtetë e dhunshme dhe e ndyrë për ndjekësit tuaj. Por, kënga është shumë e lezetshme”.
Loredana: “Ju lutem fshijeni… mund të jetë fundi im”.

Faqja: “Pranoj ta fshi nesër në ora 3 pasdite, por, paraprakisht duhet t’i plotësoni të gjitha kërkesat e pajtimit”.

Duket se ata i kanë vënë kushte Loredanës të cilat nuk dihet se cilat janë./gazetametro.net

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu