Halil Geci, vëllai i ish-deputetit të Lidhjes Demokratike të Kosovës Gani Geci ka hedhur akuza të forta në drejtim të kryetarit të LDK-së Isa Mustafa.

Geci e ka quajtur Mustafën zëdhënës të Serbisë dhe bashkëpunëtor të Rrahman Morinës.

Ai tutje shkruan se Isa Mustafa ka patur një kontribut të jashtëzakonshëm në nëndryshimet Kushtetuese për “Serbinë Unike”.

“Paramendoni si kanë arritur shërbimet me vendosur ISA MUSTAFEN kryespiunin në krye të partisë të Ibrahim Rugovës” shkruan Geci në Facebook raporton Gazeta Blic.

Postimi i plotë i Gecit:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu