Një person i panjohur ka shtënë me armë zjarri të dielën në orën 01 e 35 minuta dhe nga të shtënat është plagosur në këmbë viktima, mashkull.

I dyshuari pas të shtënave kishte ikur nga vendi i ngjarjes, raporton Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore ku kanë gjetur dhe konfiskuar 4 gëzhoja të fishekëve.

Është njoftuar prokurori i cili e ka cilësuar rastin, ku vazhdon të hetohet nga njësitë relevante.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu