Në sallën “1 Tetori” në Prishtinë pjesëmarrja e votuesve në zgjedhje ka kaluar 62 përqind.

Këtë për Klan Kosova e ka konfirmuar menaxheri i kësaj qendre, Ekrem Rudari, i cili ka thënë se nga 4 mijë e 502 votues, deri tash të drejtën e tyre e kanë shfrytëzuar 2 mijë e 800 veta.

“Në 40 minutat e fundit fluksi është rritur dhe deri në orën 19:00 pjesëmarrja do të kalojë 65 përqind”.

Ai ka thënë se deri në këtë orë nuk ka pasi ndonjë parregullsi.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu