Personi në foto qysh se nga dita e djeshme ka qenë një nga me të komentuarit në media dhe pothuajse nga të gjithë.

Bëhet fjalë për të parin e një partie politike, shkruan GazetaBlic.

Është kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, para disa viteve me flokë të gjata.

Kurti, në një intervistë ka treguar se flokët e gjata i ka pasur kur ka qenë në burg, dhe atje ia kanë prerë pa dëshirën e tij por nuk kishte se çka të bënte.

Kjo foto e tij po qarkullon në rrjete sociale, nuk paska ndryshuar edhe aq apo jo?

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu