Në degën e LDK-së në Obiliq ka përçarje.

Asamblisti më i votuar LDK-së në Obiliq, Fatos Kurshumlija ka dhënë dorëheqje nga çdo funksion, transmeton Indeksonline.

Kurshumlija tha se nuk është i kënaqur nga mos reflektimi i kryetarit, Lumir Abdixhiku për hapsirën e të rinjve dhe reformimin e degës.

Postimi i plotë:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu