Tashmë në Kosovë kanë filluar të bien temperaturat dhe Kosova po afrohet drejt stinës së ftohtë asaj të dimrit.

Meteorologët paralajmërojnë se bora e parë në Kosovë do të vie në gjysmën e dytë të muajit tetor, ku edhe fillojnë të bien grimcat e para të dëborës.

Kështu që duhet të pregatitemi sepse “dimrin” e kemi shumë afër/GazetaFlash24.net

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu