Një person ka humbur jetën dhe tetë të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti mëngjesin e sotëm në rrugën e kombit.

Raportohet se një autobus është përplasur me një automjet në segmentin Milot-Rreshen.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe rrethanat e ngjarjes.

Autobusi raportohet se po transportonte turistë nga Tirana në Brezovicë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu