Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, nëpëmjet një videoje i është drejtuar bashkëatdhetarëve me rastin e votimit për zgjedhjet e 6 tetorit.

Kurti iu ka bërë thirrje atyre që ta dërgojnë votën e tyre me postë.“Të gjithë ju që nuk e keni dërguar votën tuaj, sot është dita e fundit për ta bërë.

Sepse vota duhet të mbërrij në Kosovë me datë 5 tetor. Nëse vota juaj mbërrin më 7 tetor është e pavlefshme dhe nuk mund ta mbrojmë”.

Ai i ka falënderuar gjithë votuesit për votën që i kanë dhënë VV-së.” Më 6 tetor numri është 126. Urime fitorja”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu