Janë numëruar 99.10 për qind të votave në zgjedhjet e 6 tetorit, dhe koalicioni Nisma-AKR-PD po vazhdon t’i afrohet pragut zgjedhor prej 5 për qind.

Ky koalicion ka arritur në 38959 vota, apo 4.93 për qind të votave të numëruara.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu