Janë numëruar rreth 13 mijë votat e para shkruan GazetaFlash24.

Në foto mund të shihen rezultatet e partive politike.

Na mbetet te presim per numerimin e kutive te tjera dhe ti publikojme rezultatet .

GazetaFlash24.net do të ju mbajë të informuar për të gjitha rezultatet.

Qëndroni në portalin tonë

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu