Para pak çastesh kanë përfunduar takimet e Ligës së Kampioneve të parapara të zhvillohen sot me fillim nga ora 21:00.Skuadrat elitë të këtij kompeticion dhuruan spektakël në fushën e blertë, shkruan GazetaBlic.

Sonte, Bayerni nuk do koment, ishte një ndeshje e frikshme dhe duhet të harrohet sa më parë nga tifozët e Tottenhamit, gjithsej u shënuan nëntë gola dy nga ‘gjelat e shtatë nga bavarezët.

Kështu, sajti i statistikave të lojtarëve, ‘Whoscored’ ka publikuar vlerësimin korrekt për më të mirin e ndeshje, e që për skuadrën gjermane me notën 10’të u vlerësuan Gnabry dhe Lewandowski.

Më poshtë notat e të gjithë lojtarëve nga ky takim i çmendur:

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu