Tentim vr’asje në Gjilan, një femër e sulmon me mjet të mprehtë vik’timën

Është arrestuar e dyshuara femër shqiptare e cila me një mjet të mprehtë e ka goditur në stomak vik’timën mashkull shqiptar. Vik’tima si pasojë e rastit ka pësuar lëndime dhe ka marrë tretman mjekësor.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu