Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një femër në Fushë Kosovë, derisa, dyshimet e para janë se ajo e ka mbytur motrën e saj.Policia në raportin 24-orësh ka bërë të ditur se në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës e kanë arrestuar të dyshuarën pasi që është gjetur pa shenja jetë motra e saj.
E dyshuara është dërguar në mbajtje.

“Fsh. Vragoli, Fushë Kosovë 09.05.2021 – 11:50. Raportohet se është gjetur pa shenja jete viktima femër kosovare. Lidhur me rastin është arrestuar e dyshuara femër kosovare dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, bëri të ditur policia.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu