Policia ka arrestruar një person në fshatin Çikatovë e vjetër të Drenasit, i cili dyshohet se pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht gruan dhe djalin e tij

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se nga i dyshuari është konfiskuar arma e gjuetisë e cila ishte pa leje.

Po ashtu, bëhet e ditur se viktimave iu është ofruar trajtim mjekësor, ndërkaq me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./Express/

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu