Këngëtarja Adelina Thaqi dhe Bardhyl Meta, festojn sot 8 vjetorin e martesës.

Adelina përmes një postimi në Instagram ka treguar që sot Adelina dhe bashkëshorti i saj festojnë 8 vjetorin e martesës, transmeton Gazeta Flash24.

“Sot 8 vite kurorezuam gjithe dashnine tone. Pergjate viteve u bekuam me dy vajzat tona Fionen e Melisen. Keto vite perjetuam emocione te jashtezakonshme, gezimi e idhnimi,por bashke tejkaluam sfida te randa e i lame pas duke u forcu dhe me shume. Jam e lumtune qe qdo dite e gezojm me shendet te mire, e femijet i kemi mire. Gezuar 8 vjetori i marteses sone, shnet e gezime bashkeudhetari im!”, ka shkruar Adelina përmes një postimi në Instagram./gazetaflash24.net/

Postimi në Instagram: KLIKO KËTU

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu